Imieniny

28 Maja 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Augustyn, German,
Jaromir, Priam,
Wiktor, Wiktoriusz,
Wilhelm, Wrocimir
Do konca roku zostalo 218 dni.
Szukaj
Home Pozostałe Wieści z regionu

Wieści z regionu

Wyłudzanie pieniędzy z kasy Narodowego Funduszu Zdrowia to popularny biznes w Olkuszu. W sumie o wystawianie i realizowanie fałszywych recept oskarżono już 8 lekarzy i 17 farmaceutek.

Więcej…

 

Klamka zapadła? NZOZ grupy Nowy Szpital przejmie zadania olkuskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej? Teoretycznie ostatnie słowo mają jeszcze radni powiatowi i wyrażą je w głosowaniu prawdopodobnie podczas wrześniowej sesji. Faktem jest jednak to, że olkuski ZOZ ma już nowego dyrektora. Od poniedziałku obowiązki te pełni Michał Sobolewski, rekomendowany przez szczecińską spółkę. Dotychczasowy dyrektor Jerzy Niewiara złożył rezygnację. To nie wszystko. Dobiegły końca negocjacje pomiędzy Starostwem Powiatowym a Grupą Nowy Szpital Szczecin. Wiadomo już na jakich warunkach będzie się odbywało przejęcie zadań ZOZ przez nowy podmiot. Wszystko określono w umowie, którą podpisano na początku tygodnia.

 

Więcej…

 
Wkrótce skończy się okres wyczekiwania na upragnioną windę w ośrodku zdrowia w Wolbromiu. Projekt, po przejściu najeżonej biurokracją drogi projektowo-przygotowawczej, za kilka dni, po uprawomocnieniu się świeżo uzyskanej decyzji, wejdzie w fazę realizacji.

Więcej…

 


Sonda
Jak dowiedziałeś się o istnieniu tej strony?