Imieniny

28 Maja 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Augustyn, German,
Jaromir, Priam,
Wiktor, Wiktoriusz,
Wilhelm, Wrocimir
Do konca roku zostalo 218 dni.
Szukaj
Home Strzegowa Aktualności

Aktualności dla Mieszkańców

W dniu 10 maja 2010 roku naszą miejscowość nawiedziła powódź. Mimo braku rzeki przepływającej w naszej okolicy intensywne opady deszczu stworzyły olbrzymie masy wody, które płynęły wzdłuż Strzegowej i dalej do sąsiednich miejscowości.

Więcej…

 

Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych mieszkańcom oraz gościom życzy Strzegowa.pl

zajaczek 

W niedzielę 3 stycznia 2010 roku w remizie OSP w Strzegowej odbyło się podsumowanie projektu dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie VI” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez

Więcej…

 
Nadleśniczy Nadleśnictwa Olkusz z dniem 19 stycznia 2010 roku na podstawie art. 26 ust. 3 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach ogłosił ZAKAZ WSTĘPU DO LASU ze względu na zagrożenie zdrowia lub życia

Więcej…

 
dzialajlokW ramach projektu "Magia Świąt Bożego Narodzenia" dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie VI" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalnej Organizacji Grantowej w Kluczach Koło Gospodyń Wiejskich w Strzegowej pod kierunkiem pani Doroty Opiłki zorganizowało cykl spotkań tematycznie związanych z Świętami Bożego Narodzenia.

Panie z KGW nawzajem dzieliły się wiedzą kulinarną i swoimi umiejętnościami artystycznymi, ale przede wszystkim

Więcej…

 
Portal Strzegowa.pl powstał dla zjednoczenia mieszkańców naszej miejscowości. Wspólnie możemy osiągnąć wiele. Jest to portal dla Was.

W związku z jego rozbudową zwracamy się z prośbą o przesyłanie ciekawych zdjęć i tekstów wartych umieszczenia na stronie. Byłaś/byłeś na ciekawej imprezie, spotkaniu, zlocie, zgrupowaniu? Działo się coś godnego uwagi? Myślisz, że to może zainteresować naszych mieszkańców i gości odwiedzających nasz portal? Napisz ciekawy tekst, przyślij zdjęcia. Zostań naszym redaktorem. Miej swój współudział w tworzeniu portalu.

Masz propozycję zmian lub rozbudowy portalu Strzegowa o nowe funkcjonalności? Chętnie poznamy Twoje zdanie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Sonda
Jak dowiedziałeś się o istnieniu tej strony?